Always Forever Maybe

Anica Mrose Rissi

Pris
kr. 126,00
Forventes afsendt
3-5 arbejdsdage

Vores kunder siger:



A powerful YA debut, told with astonishing insight and wit, about the depths and boundaries of true friendship and obsessive teenage love-perfect for fans of Sarah Dessen, E.

Kommentar

256 pages

Medie Bøger     Hardcover bog   (Bog med hård ryg og stift omslag)
Udgivet USA, 18/06-2018
ISBN13 9780062685285
Forlag HarperCollins Publishers Inc
Antal sider 256
Mål 149 × 216 × 30 mm
Vægt 348 gram
Sprog Engelsk